TOPlist

VVP Boletice

Komentáře:

trasy (Vika, 22.6.2016 9:51) odpovědět
dostupné trasy ve vojenském újezdu se pořad rozšiřuji. Samotné lesy pořádají akce, aby zpřístupnili lidem prostor, udělali závod Boletice race. celkem se těšim na trasu  
Knížecí stolec (Mr a Mrs, 21.11.2012 19:33) odpovědět
Opravdu moc pěkný výlet. Holé kopce jsou trochu smutné, ale výhled nádherný. Proč nás sem nepustili už dříve? Určitě se vrátíme.
Re: Lovecká loby (Bajker, 29.4.2008 23:21) odpovědět
Jiří, poslední dobou jsem tam nebyl, takže ty odpadky jsem neviděl. Ale jinak jezdím po cyklostezkách všude možně a nemůžu říct, že by se někde hromadily odpadky. Jasně, že se vždycky najde nějakej dobrák, ale cyklisti toho zas tak moc sebou nevozí. Rozhodně daleko horší je to podél běžných silnic. Takže s těma odpadkama od cyklistů v Boleticích je mi to podezřelý, zvlášť potom, co jsem o tom čet i v novinách. Klidně by to mohlo být i úplně jinak. Ale pravdy se asi nedobereme. Myslim, že jediná cesta je občas prostě sebrat i něco, co \"upadlo\" někomu jinýmu. A nezneužívat takovýhle nepodložený argumenty.
Re: Lovecká loby (jiří, 21.3.2008 5:38) odpovědět
Myslíš ty cyklisty díky nimž jsou teď stoky plné odpadků
a co nerezpektují vyznačené trasy a jezdí si kde se jim
zamane? K zpřístupnění dalších ploch to určitě nepomůže.Ani bych to nedoporučoval.Člověk je holt
dobytek.Zaneřádit tak nádhernou přírodu by fakt bylo
škoda.
Značené trasy (Petr, 20.4.2007 15:51) odpovědět
V té brožuře Bezlesí nejsou vyznačené trasy moc přesně, ale zhruba odpovídají. Přesné mapy jsou u vstupů do vojenského prostoru.
Lovecká loby (bajker, 11.8.2006 14:57) odpovědět
Podle mně zájem vojáků o udržení prostoru podporují různé loby. Jednou z nich je přidružená skupina střelců na pohyblivé cíle. Posedy, chatičky a množství jelení zvěře, jaké jsem jinde neviděl. Lesům to určitě neprospěje. V zimě perfektně prohrnuté cesty a naplněné krmelce (i když veřejné silnice jsou plné závějí). Tak komu mam věřit? A zachovalá příroda? Podle té brožury od konce války klesnul výskyt tetřeva ze 130 prakticky na nulu. Myslim, že je lepší, když tam jezdí cyklisti po silničkách než tanky po lesích.
reklama
Inzerce
reklama
Kremezsko

To nejlepší z Blanského lesa